Reference

 

Děkuji za souhlas i ochotu se podělit o vaše dojmy 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co říká Markéta ?

 • Renata mi v mnoha případech zachránila zad**k
 • Pochopila jsem sama sebe
 • jak na vztahy a nejen partnerské

Wanda oceňuje :

 • Zvědomila jsem si životní výzvy
 • Z bezmoci jsem vstoupila do své síly
 • Pochopila jsem, že mám být na prvním místě já
 • Tuto transformaci cítím jako plán duše

Irenka oceňuje :

 • Získání a pochopení důležitých informací rozborem, kvůli kterým se jí nedařilo
 • Nově si je jistá svými rozhodnutími
 • Do situací po VIP balíčku vchází klidněji a s nadhledem

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co říká Markéta ?

 • poprvé vše zapadlo do komplexního obrazu
 • své schopnosti jsem cítila, ale až teď mi to je jasný
 • opustila jsem nefunkční vzorce
„ Chvílemi se mi chtělo plakat a v zápětí jsem se musela smát. Renata mi na rodinném rozboru pomohla odkrýt to, co už jsem dávno tušila, ale bála si to přiznat. Karmalogický rozbor přišel přesně ve chvíli, kdy jsem si potřebovala odložit a uzavřít některé bolístky, abych si uvědomila, že jsou to vlastně dary. Dary, které jsem si musela prožít, abych dnes mohla být tou, kterou jsem. Jedním z mých témat jsou hranice a díky Renatě jsem dostala náhled na to, kde se svým egem zápasím já a kde můj muž nebo děti. Pochopila jsem, že v takových chvílích potřebujeme být k sobě laskaví a ne se na sebe zlobit. Uvědomila jsem si můj hlavní úkol, na kterém teď pracuju, a výsledky už jsou vidět jak v osobním tak profesním životě. A o tom to přesně je. Pochopit sama sebe, přijmout se, odžít si to a s láskou nechat jít. Jedině tak se posuneme vpřed až ke své podstatě. Ne lpěním a opakováním toho, co nefunguje. Máte odvahu vystoupit z kolotoče nezdaru? Pak si objednejte rozbor u Renaty a život se začne dít ne proti vám, ale pro vás."
Petra Vicková
„ Renata je neuvěřitelná duše, skvělá žena a hlavně někdo, kdo o nás ví vše, z pouhých tří dat narození. Renata chtěla datum narození mých rodičů, moje a hodinu času na výklad a navíc mi umožnila se zeptat na další jednu osobu, kterou vnímám významně ve svém životě. Poslala jsem tedy 4 datumy a s Renatou jsme se potkaly. Během výkladu mi spadla brada, chtělo se mi plakat, duše plesala... nedá se vyjádřit, co vše jsem s Renatou zažila. S láskou a respektem mi vše vysvětlila, dokonale jsem porozuměla a hlavně mě přivedla k mému pravému směru. Jak žijeme plní domněnek a toho jak se má, tak mnohdy zapomínáme následovat intuici. Já zapomněla. Když mi Renata řekla, že to je vše v pořádku, že přesně tím se dostanu kýžených odměn - úplně ze mě spadl balvan, změnil se mi směr a lehce se mi dýchá. Nyní vím, co je mé téma, na co si dát pozor a proč a jak dojít svého životního cíle - ne toho vymyšleného, ale toho cíle duše. Vím kudy a to je na životní cestě to nejdůležitější. Renata je úžasná osoba. která vám řekne PRAVDU, ale tak, jak ji zrovna VY POTŘEBUJETE SLYŠET, protože Renata nejen, že říká co zjistí, ale NALADÍ SE NA VÁS. Cítím se velmi poctěna, že jsem měla možnost s Renatou strávit nějaký čas, kdy jsme si povídaly i o jejím životním příběhu a už jen její životní cesta, to jak zvládla své výzvy, jak se staví k těm, o které má stále na paměti, pro mě bylo neuvěřitelně inspirativní, nebojím se říci, léčivé💞 doporučuji všem, kteří chtějí znát své "PROČ?" a "CO S TÍM?"🙏💞
Alex Zikmundová
„ Na nabídku numerologického a karmalogického rozboru jsem narazila „náhodou“ 😃, ale jelikož je mi jasné, že náhody nejsou, Vesmír mě přivedl právě k paní Renatě, která mi v mé aktuální situaci nesmírně pomohla. Sama v sobě jsem se cítila zmatená, ztracená, nedovedla jsem se podívat na věci, které jsem v sobě cítila s odstupem. Stále jsem měla pocit, že je se mnou něco „špatně“. Díky konzultaci jsem pochopila celé pozadí svého života, paní Renata mi doplnila střípky do toho, co jsem zažila a viděla a dala mi mnohdy odpovědi na ta proč, na která se mi odpověď nedařilo najít pěkně dlouho. Rozhodně doporučuji každému, kdo má pocit, že jde sám proti sobě, kdo se v životě dočasně ztratil, také tomu, kdo se chce o sobě dozvědět víc a kdo si chce porozumět. Paní Renata předá vše jasně, upřímně, nečekejte nějaké tajemno, ale čekejte odpovědi, ty rozhodně dostanete, spolu s velkou otevřeností a laskavostí." Moc děkuji!
Petra
„Nikdy bych nevěřila, co vše o nás prozrazuje datum narození. Kdo nezažije konzultaci s Renata Otysová na téma karmologie, tak nepochopí. Když mi Renáta vysvětlovala, jakou karmu si nesu, hned jsem si to dala do kontextu a souvislostí a byla jsem překvapená, jak tohle může vědět, cítila jsem se fakt jako před kouzelným zrcadlem. Přistupovala jsem ke karmologii s otevřenou myslí, ale musím se přiznat, že zvlášť poslední dobou jsem dost skeptická. Renáta mě předem ujistila, že tohle nejsou žádné čáry máry, ale čistá fakta, která mám vepsaná v číslech. A byla to naprosto jedinečná zkušenost, přála bych si takový manuál na život dostat už dávno, ušetřila bych si dost trápení. Ale jak se říká, vše přichází v pravý čas. Renáta úplně přesně popsala moji povahu, zvláštní význam má pro mě znalost mých negativních stránek, na kterých potřebuji zapracovat. Úplně jsem žasla, jak všechno sedí, pořád jsem nedokázala uvěřit, že tohle všechno je prostě takhle jasně napsáno v datu narození. A ještě když do detailu popsala povahu mého manžela, tak to už jsem byla u vytržení. Wow. Renáty práce přináší neskutečnou hodnotu, věnovala se mi plnou pozorností, odpověděla mi na všechny doplňující otázky a úplně z ní vyzařovalo, jak ji její poslání naplňuje a smekám před takovým věděním."
Kateřina Diblíková
„Jsem člověk, který se řídí rozumem, vždy si všechno snažím rozumově vysvětlit a pochopit, proto jsem byla k setkání s Renatkou skeptická. Nevěděla jsem co čekat, ani jak s tím posléze naložit. Po prvních minutách jsem ale věděla, že jsem na správném místě. Aniž bych Renatce cokoli řekla, byla jsem pro ni jako otevřená kniha, ve které dokázala číst. Jen z data narození uměla rozpoznat moji povahu, moje slabé a silné stránky, popsala moje chování v situacích, které mi ožívaly před očima. Bylo až neuvěřitelné, jak všechno sedělo. Díky ní, jsem si potvrdila věci, které jsem tušila, uvědomila jsem si svůj potenciál a konečně dokázala pojmenovat to, co mě v životě brzdí. Rozhovor s ní mi dodal odvahu podívat se na sebe zvenčí, pochválit se za úspěchy, kterých jsem již dosáhla, a ukázal mi cestu, kterou se vydat. Děkuji za všechno"🙏
Kateřina Katucha Allemane
„Chtěla bych touto cestou mnohokrát poděkovat Renatě za velice obsáhlý karmalogicko-numerologický rozbor můj, manžela i dcerky. Měla jsem mnoho AHA momentů a z poslaných nahrávek budu čerpat ještě hodně dlouho. Je pro mě úžasné vědět, co jsem dostala do vínku (a že toho není vůbec málo), vědět jak si to nastavit s partnerem a jak se výhledově zachovat v některých situacích se svou ještě malou dcerou. Renato, udělala jste toho pro mě opravdu hodně a já vám ze ❤️ děkuji. Budu vás doporučovat všem, se kterými se na toto téma dostanu. " 💐😉
Nikola Altarea Hodovská
„Renatka je člověk, který mi pomohl spojit v mém životě spousty teček, které mi chvílemi připadaly jako rozsypané dílky puzzlí, z kterých jsem měla za úkol složit jeden velký obraz a musím s obrovskou pokorou a vděčností říci, že mi s tímto Renatka obrovsky pomohla ✨ ... Určitě doporučuji všem, kteří si chtějí ujasnit, že kráčí správnou cestou a směrem "❤️ ... Děkuji
Markéta Baginská
„Ačkoli jsem o Karmalogii měla nějaké bližší informace a byla jsem s ní tak zhruba seznámená, poté co jsem si od Renatky nechala udělat karmalogický rozbor jako dárek pro oba mé rodiče, poslouchala jsem nahrávku doslova s otevřenou pusou a to hned ze dvou důvodů. V první řadě jsem vůbec nechápala, jak z pouhých čísel z data narození mohla vyhrabat tak přesné, detailní a intimní popisy obou mých rodičů a doslova a do písmene popsat jejich přednosti i slabiny. Líbilo se mi, že se s rozborem "nepárala" a neříkala jen ty milý a hezký věci, co bychom asi tak každý ve skrytu duše chtěli slyšet, ale uměla i jasně a zároveň s taktem předat informace, co jsou náročnější a možná bolestivější na zpracování. Nahrávka karmalogického rozboru byla přehledná, hezky strukturovaná, vtipná, lidská a srozumitelná. Jako velké plus u takové nahrávky je, že se k ní člověk kdykoli může znovu vrátit, znovu si poslechnout a možná tam i najít nové, klíčové informace. Karmalogický rozbor bych upřímně doporučila každému, kdo se cítí být nějakým způsobem zaseknutý ve svém životě a komu se opakují stále stejné situace, protože karmalogický rozbor vám vdechne do života novou naději, prozření a především porozumění toho "proč". Tímto srdečně děkuju Renatce za její služby a obrovskou pomoc."
Veronika Krátká
„Ráda bych poděkovala paní Renatce za její výklad. Obrátila jsem se na ni dvakrát a to vždy ve velice obtížné životní situaci a křižovatce. Vždy mi objasnila situaci, vysvětlila proč a z jakého důvodu se to děje. Šla do hloubky, měla se vším pravdu, jak se věci mají. Díky jejímu výkladu jsem udělala správná rozhodnutí. Tímto bych ji chtěla velice a srdečně poděkovat."
Ivana Dobešová
„Paní Renata je opravdu skvělá,upevnila mne tam kde jsem dlouho stála a váhala. Je až neuvěřitelné co se opravdu vše dá vyčíst z data narození ale hlavně jak to vše sedí. Konečně jsem spoustu věcí pochopila, proč se mi děly v životě.“Velmi doporučuji, její výklad je upřímný i když někdy bolavý… Děkuji vám Renato, za váš rozbor."
Petra Buroňová
„Velmi děkuji za vaší konzultaci. Věřím, ze mě tento rozbor s vámi navedl na správnou cestu. Vím na čem mám nyní pracovat a také kam směřovat. Mockrát děkuji za vaší práci, je to fascinující obor. Ještě jednou moc děkuji."
Jaroslav Kravchuk
„Paní karmaložka je opravdu skvělá, upevnila mne tam kde jsem dlouho stála a váhala. Velmi doporučuji, její výklad je upřímný i když někdy bolavý...Moc tuhle Paní Renatu doporučuji a jsem ráda, že mi tahle možnost byla umožněna."
Lucie Šílová
„Požádala jsem Renatku o rozbor a byla jsem velmi překvapená, jak z pár čísel lze do detailů vyčíst o člověku i to s čím se nikomu nesvěřil. Měla jsem problémy v manželství a čekala že příjde nějaká změna. Ze začátku jsem si řekla: “Jo, sedí to, ale……přece nepřekopám celý život?Takže jsem kdesi v sobě vykopala zbytky odvahy a poslechla .A teď? Ženská, která se zase směje od srdce. Dřív jsem se bála málem i zvednout telefon a komunikovat s lidmi, teď už nemám problém s ničím. Našla jsem cestu, sebedůvěru a těším se ze života. Renatko , díky za život, za normální život“.
Mirka Vohárková
„Karmalogická konzultace s Renata Otysová byl jedinečný zážitek. Renata mi, jako člověku, který se s tímto oborem ještě nesetkal, nejdřív vysvětlila, co všechno je pomocí karmalogie možné zjistit. Pak už se věnovala rozboru mého data narození. Skvěle vystihla a pojmenovala věci týkající se mé osoby a situací, do kterých se v průběhu života dostávám. Celou hodinu se mi věnovala s plnou pozorností. Díky tomu teď znám řadu dalších informací, které mi pomohou v dalším osobním rozvoji. Renato, moc děkuji! Konzultaci s Vámi rozhodně doporučuji."👍
Barbora Ulrychová
„Renatka mi vstoupila do života přesně ve chvíli, kdy jsem to nejvíce potřebovala. Díky Renatě, jsem si dokázala poskládat své dílky do skládačky, která mi předtím nezapadala. Mnohokrát děkuji za pomoc."
Lucie Nová
Hezký den Renatko, „ děkuji strašně moc za super rozbor!!!Opravdu jsem poslouchala s úžasem , chvílemi jsem se smála, chvílemi kývala - prostě všechno to sedělo jako zadek na hrnci - jako byste tu žila a všechno věděla a viděla - přesně jste popsala moje pocity, Vaše slova, která jste použila byla přesně taková, jaké používám já - přišlo mi jako byste mluvila místo mě - stejně popsané situace, stejné myšlenky , u manžela od začátku do konce jedna velká pravda, takže děkuji a jsem vděčná , že jste mrkla do mého života a čísel , karmalogie mne lákala už hodně let, jenže jsem si netroufla se v tom šťourat a díky příspěvku ve skupince jsem si dodala odvahu a říkám si - co ti osud namíchal, to je dané, nic neztratím a můžu získat chybějící dílky do skládanky s názvem ŽIVOT a to jsem vlastně díky Vám našla - DĚKUJI."
Lenka
„ Mal som potrebu vám znova poďakovať za otvorenie oči a za pomyselnú kocku do môjho puzzle života. To čo som od vás dostal z rozboru mi pomáha ísť tam kde moja duša túžila už dávno. Len ja som to nevidel, ale som vedel že mi niečo chyba k tomu aby som už vedel kde robím chybu a ako s ňou pracovať. Ako som vám už písal mal som niekoľko veštení,čistení, regresnych terapii mal som aj anjielske písmo ale nič mi nedalo tu správnu odpoved ktorú som hľadal. Teraz môžem uskutočňovať môj sen byt šťastný ,zdravý a bohatý s mojou úžasnou rodinou ktorú strašne milujem. DAKUJEM…"
Lubos Pasulka
„ Moc děkuji Renata Otysová za úžasný karmalogický výklad. Opravdu mi to sedlo a pomohlo, konečně pochopit situace, které se mi stále točí dokola. A také jsem pochopila lépe jak vlastně může fungovat cesta mého manželství. Renatka je skvělá, vnímavá a přesto říká věci na rovinu. Moc se mi to líbila její přímost. Opravdu jak ona říká k rodnému listu, by jsme měli dostávat tento výklad. Teď vím jak dál pokračovat ve své cestě a na čem dál zapracovat 🙂 Spoustu věcí se mi otevřelo a docvaklo, tam kam mám."🥰
Markéta Žitníková

Ukážu ti, že tvé datum narození není ledajakým číslem. Pomůžu ti nakouknout za „oponu“ a pochopit, proč jsou věci tak, jak jsou a jak to změníš.

A možná zjistíš víc, než by jsi čekala.