MOJE ŽIVOTNÍ CESTA, KTERÁ MĚ DOVEDLA K MÉ VÁŠNI KARMALOGII

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

KDO JSEM

Jmenuji se Renata a jsem karmaložka. Pomáhám lidem najít řešení a cestu v jejich složitých životních situacích a rozhodnutích.

Jinak jsem obyčejná ženská, která má už naštěstí uklizeno a srovnáno vše v sobě i ve svém životě. Dnes už přesně vím kdo jsem, kam kráčím a mám život lehčí a jasnější. Žiji si spokojený, klidný, naplňující život v harmonii sama se sebou i okolím.

Znám, své přednosti,možnosti,slabiny, překážky, životní cesty i úkoly, už nestojím na životních křižovatkách.

Všechny tyto důležité informace jsem získala studiem karmalogie, která je mou vášní.

 

KDO JSEM BYLA

Před 15 lety jsem se ocitla v začarovaném kruhu. Měla jsem rodinu, děti, firmu .V honbě za zvládnutím všeho už nezbýval čas a energie pro mě . Můj život se scvrkl jen na starosti a potřeby druhých, protože tak jsem byla vychována a žila s myšlenkou, že je to moje povinnost a asi je to tak správně. Žila jsem bez radosti. Cítila jsem se nemilovaná, přehlížená a jako stroj, který jede ze setrvačnosti pracuje a vydělává peníze.

Mnohdy jsem přemýšlela o smyslu takového života. Nejtěžší a nejvíce vyčerpávající bylo předstírat před svým okolím, že je vše v pořádku. Přiznání že to tak není, bylo v té době pro mě ponižující, nechtěla jsem zklamat. V koutku duše jsem si přála aby se to změnilo.

A stejně přišel pád. Rozpadlo se mi vše - manželství, firma, vztah s dětmi. Byla jsem bez domova, nevěděla co bude dál. Byla jsem unavená, na dně.  Z mého zpackaného života jsem obviňovala sebe a všechny okolo. Moc jsem si přála získat odpovědi na své otázky, "PROČ, KDE JSEM UDĚLALA CHYBU A Z JAKÉHO DŮVODU SE MI TOHLE VŠECHNO STALO." Měla jsem plno myšlenek, dedukcí, dohadů. Hledala jsem faktické, přímé odpovědi, protože něco si myslet, neznamená vědět!

CESTA ZA POZNÁNÍM

 

Cesta to rozhodně nebyla ani přímá, ani rychlá.

 Hledala jsem své odpovědi všude - u kartářek, terapeutů, chodila jsem na různé semináře a přednášky, prošla regresní terapií. Začala jsem se zajímat o výklady karet, učení Shamballa a snad vše, co se týkalo ezoteriky, ale pořád to nebylo ono.

Největší zlom a posun v mém životě nastal, když jsem objevila školu KARMALOGIE. Tam jsem začala postupně dostávat všechny odpovědi na má PROČ. Jasné, stručné, podložené, jednoduché a hlavně ověřitelné. Během studia, kdy jsem získávala více a více informací a dosazovala do nich můj život, se mozaika začala perfektně skládat a vše přesně zapadat.

Nikdy předtím by mě nenapadlo jak důležitou roli hraje v našem životě datum narození. Jaké informace o sobě v něm máme. Kdo jsme, naše přednosti, slabiny, životní cesty, možnosti, překážky, problémy.

Jaké budeme mít vztahy, finance a jak hodně ovlivňuje náš život karma osobní, rodová a nepředaná. Už jsem chápala, kde byl můj problém a na čem pracovat, změnit a můj život se začal obracet k lepšímu. A získala jsem mnohem víc.

Začala jsem si opět věřit, byla jsem sebevědomější,veselejší, moudřejší, jistější, obezřetnější, zkušenější . Začala jsem se lépe orientovat v lidech a mnohdy jsem o nich věděla více než oni sami. Své potencionální partnery jsem si už vybírala lépe, protože díky data narození mého i jeho , jsem věděla zda vztah může fungovat.
Karmalogie byla přesně to, co jsem hledala , je o rozklíčování všeho, co máme vepsáno ve svém datu narození.

DNES POMÁHÁM DRUHÝM

A tehdy mě napadla myšlenka - Pokud to, co jsem se naučila, spojím se svými životními zkušenostmi, mohu pomáhat druhým, těm co se ocitli ve stejných situacích a neví jak dál. Mnohdy lidé nemluví o svých problémech, stydí se, mají pocit prohry, selhání, protože nenaplnili očekávání svá ani těch druhých, nezvládli nějakou situaci a dávají vinu sobě i jiným. A vždycky vidím, jak zbytečné trápení to je.

Zkušenost mi jednoznačně ukazuje, že pokud člověk skutečně svou situaci změnit chce, vždy se podaří nalézt řešení. Nemůžeme očekávat že se něco „samo“ změní tak, jak si přejeme. Otevřeně - vše bude ještě horší.

 Čekání na něco, co musí člověk učinit sám, zůstane čekáním dokud to neudělá.

Pokud chcete cokoliv ve svém životě změnit, stojíte na životní křižovatce, nevíte jak se rozhodnout tak jediná správná odpověď je ukrytá ve vás a vašem datu narození a s tím vám pomohu já. Budu váš průvodce a pomocník.