TAJEMSTVÍ ROKU 2022

Jaký bude rok 2022 ?

Nový rok už klepe na dveře a my začínáme bilancovat jaký byl tento, co nám dal, vzal , co se nám povedlo, co ne a co bychom si přáli a nebo chtěli v tom novém.

Všichni do něj budeme vstupovat s čistým nepopsaným listem a s naději a touhou něčeho nového a lepšího. 

Kdysi jsem hodně četla horoskopy, předpovědi na další rok a vždy to co se mi nejvíce líbilo, se stalo očekáváním 

a nadějí, že to přijde samo.

  • Dnes, když jsem zkušenější, moudřejší a stojím pevně nohama na zemi, vím, že život mám pouze já ve svých rukou. Jedině moje rozhodnutí ať už dobré nebo špatné ovlivňuje můj život a že nikdo kromě mě za něj není zodpovědný
  • Pochopila jsem, že ani já nejsem zodpovědná za životy jiných a už vůbec nemám právo někoho soudit, protože každý si svou cestu, partnery , přátelé, práci vybíráme sám a přesto, že s někým žijeme tak i ten druhý má právo volby.

Ale vždycky tomu tak nebylo. Před 15 lety, jsem se dočetla, že raci budou mít úžasný rok, ale opak byl pravdou. A jak se vše zvrtlo a co mě vlastně dovedlo ke KARMALOGII si můžete poslechnout v tomto videu.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Dnes je vše už naštěstí jinak.

Už vím jaké karty (čísla v datu narození) mi byly rozdány a jak s nimi hrát. Vím kdo jsem, znám své přednosti, slabosti, možnosti, životní cesty, úkoly, směry, ale také možné překážky a vím, že záleží jen na mě jak s těmi informacemi naložím.

Psali jste mi o vhled do roku 2022 z pohledu karmalogie. Abych řekla pravdu, moc se mi do toho nechtělo. Samozřejmě vím, jaký  bude, ale protože jsem člověk, který má raději trpkou, upřímnou pravdu než sladkou lež, tak se mi nechtěli psát líbivé sliby, přestože slibem nezarmoutíš. 

A JAKÝ BUDE ROK 2022 ?

Takový jaký si ho každý z nás udělá, protože jedině MY sami rozhodujeme svým postojem, přístupem, aktivitou, strachy, obavami jak se bude vyvíjet a kam směřovat.

Nastavujeme pravidla a hranice nejen sobě ale i druhým. 

Jenom my si určíme co pro nás únosné je a co už ne. Jedině MY rozhodneme jestli obavy a strachy nás zaženou do kouta. Jak se k nám nejbližší a okolí bude chovat, protože je zase na nás co jim sami dovolíme.

 Je velmi těžké postavit se něčemu, někomu, protože vždy hrozí ztráta a bojíme se co bude dál.

 Mnohdy chceme všechno, ale sami nechceme nic dát, opustit, ztratit.

Řídíme se jenom rozumem a zapomněli jsme na intuici, protože tak jsme byli vychování, tak se to přece musí a je to správně. Ale kdo určí co je právě pro vás správné a co ne?

Jedině vy, protože vy sami se znáte nejlépe, víte co chcete, cítíte, nikdo jiný vám do vaší hlavy nevidí lépe než vy.

 Ano je velmi těžké změnit něco a o nic nepřijít, protože každá změna začíná ztrátou a vystoupením z něčeho zaběhnutého, jistého i přesto, že je to už pro nás mnohdy nevyhovující, bolestivé. A jenom na nás záleží jak si sami sobě odpovíme na otázku

JE TO JAK ŽIJI, OPRAVDU TO CO CHCI A MŮŽU?

 

 Každý z nás má nějaké karty rozdané, ale to neznamená, že i s těmi co máme se nemůžeme naučit hrát tak, aby jsme z nich vytěžili vše pro náš spokojený, šťastný a klidný život.

(protože vše i naše datum narození má své plusy i mínusy).

Jedině MY si opravdu rozhodujeme co musíme, chceme, co nám vyhovuje a co ne. Je potřeba se podívat pravdě do očí a především přiznat sám sobě co vlastně chci a nebo už nechci a co jsme ochotni a nebo nejsme udělat.

A tak rok 2022 bude opravdu takový, jaký si ho všichni uděláme.

Bude dobrý pokud se budeme spoléhat sami na sebe.

Využijeme naše přednosti, schopnosti, dary, sílu a odvahu.

Pochopíme, že nikdy není pozdě něco změnit, zkusit. Protože pořád je lepší vědět , že jsem něco zkusil/a a ono to třeba nevyšlo, než si říct , škoda že jsem to nikdy nezkusil, teď už není možnost nebo čas.

Často odkládáme věci, sny, touhy ,rozhodnutí plány na později a říkáme si, teď není ještě vhodná doba, nemůžu atd. Ale kdy je vhodná doba? Mnohdy se chováme, jako bychom tady měli být věčně, spoustu věcí odkládáme a jen čekáme a vlastně nevíme na co. A život běží a my zjistíme, že ho nežijeme , ale čekáme a přežíváme.

Pokud jste vnitřně spokojeni víte kam jdete a co chcete, máte vyhráno, nová cesta se vám otevře a vzhůru do nových prožitků a zážitků.

Pokud vás něco trápí, brzdí, neočekávejte, že se NĚCO nebo NĚKDO změní. Myslet si to je ztráta času, vím to z vlastní zkušenosti a většinou se to vyřeší v náš neprospěch.

Změna musí začít u nás, protože teprve až sami něco změníme, dají se věci do pohybu a začne se měnit vše okolo vás.

Věřte i své intuici, ne vždy nám rozum radí dobře i když mnohdy vítězí.

A proto je jedno jestli je rok 2021, 2022, 2023 

TAJEMSTVÍ KAŽDÉHO ROKU JE TOTIŽ UKRYTO V NÁS.

Důležité je, jak budete bilancovat na konci roku 2022 Jestli si řeknete – byl to dobrý rok, překonal/a jsem svůj strach a obavy, bylo to těžké, ale přineslo mi to TO A TO.

A nebo zase budete hudrovat jak nemáte štěstí, jak je vše těžké, jak za nic nemůžete a proč se ten soused má líp než Já.

A proto všem do nového roku z celého srdce přeji.

LÁSKU, ODVAHU, SÍLU, EMPATII, POKORU, ROZUM, INTUICI, RESPEKT, OHLEDUPLNOST, RADOST A PŘEDEVŠÍM ZDRAVÍ.

To ostatní už záleží jen na tobě.

https://www.renataotysova.cz/co-nabizim/

Renata Otysová
JSEM POMOCNÍKEM A PRŮVODCEM K ROZKLÍČOVÁNÍ VAŠICH ŽIVOTNÍCH CEST, MOŽNOSTÍ, PŘEDNOSTÍ, PŘEKÁŽEK, FINANCÍ A VZTAHŮ. ROZBOR DATA NAROZENÍ - MANUÁL K VAŠEMU ŽIVOTU. můj příběh si přečtěte zde

STÁHNĚTE SI e-book ZDARMA

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů